עבודות לוגיסטיות הן ללא ספק עבודות מתישות הדרושות לא מעט מאמץ מן העובדים בהן. למעשה, בדור המפונק של היום אנחנו רואים פחות ופחות צעירים שמוכנים לבוא לעבוד בעבודות לוגיסטיות או עבודות פיזיות אחרות, ומעדיפים עבודות הכוללות ישיבה במזגן במשך כל היום. מה שקורה בשוק הוא, שישנו ביקוש גדול מאוד לעובדים שמסכימים לעבוד בתחום, ומפעלים ועסקים מתקשים למצוא עובדים לוגיסטיים איכותיים. תוכלו למצוא באתרי הדרושים ובמדורי הדרושים בעיתונים לא מעט מודעות דרושים של מלגזן היגש או מלקט סחורה, ועוד משרות רבות בתחום הלוגיסטי, כאשר השכר הממוצע לדוגמא של מלגזן צריח עומד על 10,000 עד 13,000 ₪ ואפילו יותר. 

חיפוש עבודה בתחום הלוגיסטיקה

חיפוש של עבודה בתחום הלוגיסטי כמו משרת מלגזן צריח או כל משרה אחרת שקשורה בתחום, יכול להיות פשוטה יחסית בזכות הביקוש הגדול שקיים בשוק לעובדים בתחום הלוגיסטיקה. עם זאת, חברות רבות בוחרות כיום להוריד מעצמן את העול של החזקת עובדים כאלה, והן בוחרות לעבוד עם חברות חיצוניות אשר יספקו עבורם כוח אדם לעבודות הקשורות בתחום הלוגיסטיקה. אחת מן החברות המובילות בתחום אספקת כוח האדם עבור עבודות לוגיסטיות היא חברת מור לוגיסטיקה בע"מ, אותה הקים מר מור סבג בתחילת שנות האלפיים במטרה להעניק לחברות שירותי כוח אדם איכותיים בתחום הלוגיסטיקה, וכיום היא נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום.

למה כדאי לבחור דווקא בשירותיה של מור לוגיסטיקה?

כמובן שתוכלו למצוא עוד לא מעט חברות המעניקות שירותים לוגיסטיים שונים וכוח אדם עבור עבודות לוגיסטיות. אך עם זאת, בחירה דווקא במור לוגיסטיקה היא ללא ספק בחירה שלא תתחרטו עליה. מור לוגיסטיקה דואגת כל העת לשמור על יתרון על פני החברות המתחרות, הן באיכות העובדים שאותם היא מעסיקה, הן ברמת השירות והזמינות של המענה הטלפוני עבור כל בעיה, והן בהקפדה על עבודה זריזה ויעילה. החברה מעניקה בין היתר שירותים ללקוחות פרטיים ועסקים עבור ליקוט סחורה, סידור מחסנים, פריקת והמכלת מכולות, מיון של סחורה ומטענים ועוד פעולות לוגיסטיות רבות המבוצעות בצורה מקצועית ביותר על ידי למעלה ממאתיים עובדי מור לוגיסטיקה. 

5/5 - (10 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.