תוכן עניינים

חברת מור לוגיסטיקה הוקמה בתחילת שנות האלפים על ידי מר מור סבג כדי לתת מגוון של פתרונות לוגיסטיים ללקוחות החברה.  החברה החלה פעילותה בפריקת מכולות של יבואנים אשר מביאים את מוצריהם דרך הים והתפתחה במשך השנים גם לפריקת מטוסים ומתן מגוון פתרונות של השמה וכוח אדם באמצעות חברת הבת מור לוג כח אדם. החברה מעסיקה כיום למעלה מ-200 עובדים. הרבה מאוד חברות זקוקות לסיוע בתחום הלוגיסטי, ונמצאות בחיפוש מתמיד אחר עובדים. זה לא שהתנאים או השכר אינם טובים מספיק, אך בגלל שמדובר על עבודה פיזית, אין הרבה אנשים שמסוגלים ורוצים לעבוד בתחום. למעשה, חברות גדולות וקטנות מכל רחבי הארץ משקיעות לא מעט זמן וכסף בכדי להשיג עובדים שיעשו את העבודה הנדרשת בצורה מקצועית, ויהוו פתרון עבור כח האדם של החברה. למעשה, גיוס של עובדים מקצועיים ואיכותיים הוא תהליך שמצריך מהחברה לא מעט התעסקות וזמן, וגורם לבזבוז של לא מעט משאבים. 

אספקת כח אדם לוגיסטי במיקור חוץ

בתחומים רבים נפוצה כיום שיטת מיקור החוץ – שמשמעותה הוא עבודה עם חברה חיצונית המספקת את שירות בתחום מסוים עבור חברה שמעדיפה שלא להעסיק בעצמה עובדים בתחום. זה עובד נהדר בתחומים כמו מוקדים טלפוניים או מוקדי מכירות, ויכול לעבוד בצורה מושלמת גם במקרה של כח אדם לוגיסטי. כאשר חברה מורידה מעצמה את העול של התעסקות עם גיוס והעסקה של כח אדם לוגיסטי ובוחרת בחברה חיצונית שתעשה זאת, היא מקבלת אנשי מקצוע מעולים ובעלי ניסיון שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. השיטה הזאת מוכיחה את עצמה כבר שנים רבות, וחברות רבות בוחרות לעבוד כך ולא להחזיק כמות גדולה של עובדים בצורה קבועה עבור העבודות בפן הלוגיסטי.

כוח אדם לוגיסטי מבית מור לוגיסטיקה 

חברת מור כח אדם הוקמה בתחילת שנות האלפיים על מנת לתת מענה לצורך ההולך וגובר של חברות במיקור חוץ ואספקה שוטפת של כח אדם לוגיסטי בתחומים שונים. החברה שבבעלות מר מור סבג מעסיקה כיום למעלה מ – 200 עובדים המתמחים בעבודות לוגיסטיות שונות, ומחזיקים בניסיון רב בביצוע עבודות בתחום. החברה מספקת כיום שירותי לוגיסטיקה עבור לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, והיא מעניקה את שירותיה בכל רחבי הארץ. עובדי החברה מחולקים לצוותים של 2 עד 6 עובדים, אשר יכולים לתת מענה זמין ומיידי לכל צורך של החברה. בין היתר העובדים מתעסקים בפעולות כמו: פריקת מכולות, מיון סחורה, סבלות, סידור מחסנים, הדבקת מדבקות, הפעלת מלגזות ועוד תחומים רבים.
5/5 - (1 vote)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.