פריקת מכולות

אין ספק שעבודות פיזיות הן עבודות שיותר קשה למצוא עבורם עובדים. ככל שהשנים חולפות והטכנולוגיה הופכת את האנשים למפונקים יותר ויותר, רבים בוחרים דווקא בעבודות שאינן דורשות מהם מאמץ פיזי. עם זאת, עד שהרובוטים יוכלו להחליף אותנו בעבודות קשות, יש צורך בבני אדם שיעשו את העבודה – אחרת היא פשוט לא תעשה. למעשה, בעבודות פיזיות בהן נדרשת גם עבודה זריזה ויעילה, קשה מאוד למצוא עובדים איכותיים, ולעיתים חברות נאלצות לבצע תחלופה רבה של עובדים. הפתרון היחיד שיכול לסייע במקרה הזה, הוא לפנות אל חברה כמו מור לוגיסטיקה בע"מ, אשר מספקת עבור חברות ומפעלים עובדים בתחומי עבודה פיזיים רבים, כאשר הכשרת העובדים והעסקתם היא באחריותה.

חברת מור לוגיסטיקה – החברה המובילה בתחום הלוגיסטיקה

חברת מור לוגיסטיקה בע"מ הוקמה בתחילת שנות האלפיים על ידי מר סבג מור, והיא נחשבת כיום לחברה המובילה בישראל בתחום הלוגיסטיקה וכוח האדם בתחום. החברה מעסיקה למעלה ממאתיים עובדים ומספקת שירותי לוגיסטיקה ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ. עובדי החברה מתחלקים לצוותי עבודה קטנים המונים 2 עד 6 אנשים, המופקדים על רכב מסחרי. בזכות הכמות הגדולה של הצוותים (למעלה מ-20) החברה יכולה לספק מענה מהיר וזמין לכל בקשה של הלקוחות, ולהעמיד עבורו את אנשי המקצוע המעולים ביותר בתחומים כמו פריקה והמכלת מכולות או כל עניין לוגיסטי אחר בתוך זמן קצר. 

אילו עבודות מבצעים אנשי החברה?

העובדים של מור לוגיסטיקה מחזיקים בידע ובניסיון הדרוש עבור ביצוע של מגוון רחב של עבודות שונות בתחום הלוגיסטיקה. בין היתר עובדי מור לוגיסטיקה מבצעים עבור חברות עבודות כמו: פריקה והמכלת מכולות, מיון של מטענים וסחורה, עבודות סבלות, סידור מחסנים לוגיסטיים, הדבקת מדבקות, הפעלה של מלגזות, אריזה, ליקוט ועוד עבודות שונות בתחום הלוגיסטיקה. כל אחת ואחת מן העבודות יתבצעו על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע אשר יוכלו לבצע את העבודה בצורה היעילה והאיכותית ביותר. כמו כן, חברת מור לוגיסטיקה בע"מ חרטה על דגלה מתן שירות אישי ומקצועי, ומענה זמין ומהיר עבור לקוחות קטנים כגדולים בכל עת אשר יפנו אליה.

חברתנו מתמחה באספקת עובדים כללים, מלקטים, מלגזנים ועבודות סבלות לכל מטרה ולכל עבודה. עבודות אלו כוללות: העברה וסידור מחסנים, שירותי מלגזה, מיוני סחורה ומטענים, ביצועי פרויקטים על פי בקשת הלקוח וכד'.

כמו כן, חברתנו יכולה לספק עובדים, עם אישורים , לעבודה בגובה. עבור ביצוע עבודות מכל סוג, בחברת מור לוגיסטיקה עובדים בסטנדרטים גבוהים מאוד, של צוותים איכותיים ומיומנים לכך, שעברו מיון קפדני, הכשרה מקצועית ומבטוחים בחבות מעבידים.חברת מור לוגיסטיקה יכולה לספק שירות לימי עבודה מלאים, או על בסיס שעתי.

דילוג לתוכן