תוכן עניינים

מנהל מרכז לוגיסטי? שרשרת אספקה? המאמר הזה בשבילכם

מי מאיתנו העוסקים בשרשרת האספקה ובניהול מרלו"גים לא מכיר ולעיתים אף סובל מתהליך פריקת המכולה והטיפול בסחורה שנפרקה? החל מהתיאום של שילוח המכולה מהנמל על ידי המוביל וכלה במכולה פרוקה במהירות וביעילות, ממושטחת ומסודרת על פי הדרישה, ביעילות במהירות וללא נזקים לסחורות. התהליך התיאומי והלוגיסטי המורכב בשילוב החוסר הקיים תמידית בעובדים ואנשי מקצוע בתחום הפריקה והמענה הלוגיסטי המלא גורם לאין סוף תקלות ועלויות לא הכרחיות הנובעות מהעיסוק עם ריבוי גורמים בתוך התהליך. מדובר למעשה על מרחב עצום של פעולות, אנשים ותהליכים אשר נדרש לתאם בינהם על בסיס קבוע על מנת לייצר תהליך תכנון לוגיסטי נכון בכדי לפרוק את כל אותם מוצרים וסחורות כך שיישארו בשלמותם וזאת ברמה המקצועית היעילה והנכונה ביותר לשלבי התהליך המחויבים. כאן נכנסת לתמונה קבוצת מור לוגיסטיקה בע"מ אשר מציעה ללקוחותיה פתרון של ONE STOP SHOP  – כלומר, קבוצת מור לוגיסטיקה יודעת לספק מכלול פתרונות הנדרשים לשרשרת האספקה בחלקיה השונים, צוות עובדים מקצועי ומיומן המתפעל את כל אותו מערך לוגיסטי של פריקת מכולות, סידור ומשטוח, סידור המחסנים, חלוקה למק"טים, סימון וליקוט הסחורה בצורה יעילה מהירה ואיכותית, אשר מוכחת כמוזילה עלויות בשרשרת האספקה.

מה חשוב לדעת על פריקת מכולות והמשך הפעילות לאחר הפריקה? 

  • כאמור מרגע עגינת אניית המשא בנמל כאן בארץ, מתחילים למעשה שני תהליכים המשולבים זה בזה שמטרתם הינה סביב הדרך הטובה ביותר לפריקת מכולות. כשהתהליך הראשון אליו נצרכים הוא התהליך הלוגיסטי, ואילו התהליך השני השזור בו כל החלק הפרוצדוראלי מלא הנהלים אליו לא נתייחס כאן.
  • איך מתחיל התהליך? באמצעות צוות מקצועי של אנשים האחראיים על תיאום צוות הפורקים מול המוביל, התאמה של צוות מקצועי בהלימה מלאה לדרישות ורצונות הלקוח, ואיוש מדויק של פורקים, מסדרים, וכל פעולת המשך שתדרש על ידי הלקוח – תבוצע על ידי אותו הגורם, קבוצת מור לוגיסטיקה בע"מ, היתרון המיידי ללקוח הינו שכל העבודה מבוצעת על ידי גורם אחד מרכז, ולא נדרשים תיאומים בין גורמים רבים, דבר שמיידית מגביר את אפקטיביות הפריקה והסידור.

סיכום דבר

בכדי שתהליך פריקת המכולות תתבצע בדרך הטובה ביותר, צריך התהליך להתבצע על יד צוות עובדים מקצועי מנוסה ומיומן, אשר מבצע את עבודתו כחלק מתהליך לוגיסטי אשר תוכנן על ידי המקצוענים של קבוצת מור לוגיסטיקה בע"מ בדרך הטובה והמהירה ביותר תוך כדי ניהול כל הפרוצדורות המחייבות לשם פריקה ושחרור סחורה מן הנמל. קבוצת  מור לוגיסטיקה בע"מ הינה חברה המתפעלת צוות עובדים מוכשר ומיומן לביצוע כל עבודות הלוגיסטיקה לפירוק סחורות. הדרך הטובה ביותר לפריקת מכולות היא עם צוות מקצועי מנצח. מוזמנים להיכנס לאתר החברה ולבצע הזמנת עבודה.
5/5 - (1 vote)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.