עבודה כמלקט היא אולי לא עבודה שדורשת מאמץ מחשבתי עצום, אך בהחלט כזאת שדורשת יכולות פיזיות ואחריות מן העובדים בה. תפקידו העיקרי של מלקט הוא לדאוג לכך שהלקוח יקבל את מה שהזמין, תוך שמירה על הסדר אשר הכרחי עבור תפקודו התקין של המחסן. בשלב הראשון המלקט מחפש את החבילה אותה הוא צריך למסור, לאחר מכן הוא מכין אותה למשלוח על ידי עטיפה והדבקה של מדבקה המשייכת את החבילה ללקוח המתאים, ולאחר מכן הוא מעביר אותה אל מי שמבצע את המשלוח ללקוח. הלקוח יכול להיות לקוח פרטי קטן שמצפה לחבילה, ויכול להיות לקוח עסקי המצפה למשהו גדול יותר. 

האתגרים בעבודתו של המלקט

בלא מעט מן המקרים מדובר על מחסנים גדולים אשר המעבר בין מקום למקום בהם יכול לקחת זמן והובלת החבילות דורשת מאמץ פיזי. במהלך היום המלקט צריך לעבוד בצורה יעילה וזריזה, בכדי שיוכל לעמוד בהספק הנדרש, בכדי שהלקוחות יקבלו את החבילות שלהם בזמן שהובטח להם. ולכן, לא פעם המלקט נדרש לעבוד תחת לחץ של זמן, תוך שהוא צריך לבצע את העבודה בצורה מסודרת, בכדי לא לגרום לבלגן במחסן ולתקלות באספקה. למעשה, כיום בזכות התפתחות הטכנולוגיה והזינוק העצום במספק ההזמנות באמצעות רשת האינטרנט, כמעט בכל זמן דרושים מלקטים לעבודות שונות במחסני החברות בארץ.

כיצד אפשר לגייס מלקטים?

גיוס של מלקטים בעלי מוסר עבודה גבוה שעושים את העבודה בצורה זריזה ויעילה היא ללא ספק מלאכה לא פשוטה. למעשה, למרות השכר היחסית גבוה של המלקטים, קשה למצוא עובדים שיתאימו לתפקיד ויבצעו אותו כמו שצריך. ולכן, אם אתם מחפשים מלקטים שיעשו עבורכם את העבודה במחסן, כדאי מאוד שתכירו את חברת מור לוגיסטיקה. חברת מור לוגיסטיקה בע"מ הוקמה בתחילת שנות ה – 2,000 על ידי מר מור סבג שעל שמו קרויה החברה, והיא מספקת שירותים שונים הקשורים לעולם הלוגיסטיקה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ. בין היתר החברה מספקת אנשי מקצוע בתחום הלוגיסטיקה, ובהם מלגזנים, מלקטים, סבלים ועוד, כולם מקצועיים ומיומנים עבור עבודה יעילה וזריזה שתספק את צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר.

אנא דרגו את המידע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.